لاغری در سال های اخیر دیگر یک رویای دست نیافتنی برای افراد نیست. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های جدید راهی برای رسیدن به زیبایی بدل شدند. درمان سلولیت و انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه  max coolshaping 3 با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در کلینیک باران امکان پذیر است.

تناسب اندام همیشه با رژیم های غذایی سختگیرانه و یا ورزش های سنگین به وجود نمی‌آید. از طرفی تناسب اندام و زیبایی های ظاهری موجب افزایش اعتماد به نفس و رضایت از خود می‌گردد. برای همین است که استفاده از دستگاه های جدید برای لاغری موضعی و ایجاد هیکل دلخواه در سال های اخیر به محبوبیت رسیده است.

انواع لاغری غیر تهاجمی چیست؟

وجود توده های چربی در بخش های شکم و پهلو های بدن که مقاوم به آب شدن هستند، گاهی موجب به خطر افتادن سلامتی افراد می‌شود. از بین بردن این توده های چربی با روش هایی که نیازی با جراحی است را لاغری غیر تهاجمی می‌نامند. این روش ها بدون نیاز به دوره نقاهت بوده و عوارض س از بیهوشی و جراحی دیگر وجود ندارد.

در بیشتر موارد، انواع لاغری غیر تهاجمی به آن دسته از افرادی پیشنهاد می‌شود که توده های چربی موضعی مقاومی در برابر ورزش و رژِیم های غذایی لاغری دارند. این افراد با استفاده از انواع روش های لاغری غیر تهاجمی به جای جراحی های گران قیمت و سخت در زمان کوتاه‌تری به هیکل و سایز دلخواهشان خواهند رسید.

کارایی این روش ها برای حذف چربی های موضعی در پهلو و شکم ثابت شده است ولی پیش از انجام نمی‌توان درصدی دقیق از میزان حذف چربی ها اعلام کرد. انواع لاغری غیر تهاجمی با دستگاه های به روز با تکنولوژی روز دنیا بیشتر برای کاهش سایز در کنار پیگیری سبک زندگی سالم پاسخگو هستند.